Vítejte na stránkách firmy Level-Up Vision s.r.o.

Naše firma se zabývá prodejem, odbornou montáží a poradenstvím v oblasti zabezpečení majetku elektronickými systémy. Firma vznikla v první polovině roku 2010 sloučením několika živnostníků z oboru, kteří si v dnešní nelehké době uvědomují nutnost poskytování nejenom kvalitních služeb, ale také jejich rozumnou cenu a hlavně dostupnost.

Firma si klade za svůj hlavní cíl vysokou kvalitu služeb a jejich rychlé dodání. Proto můžeme garantovat i celkový čas předání do 14 dní od objednání *.

V dnešní době, kdy kriminalita a ceny služeb rostou, je investice do „Svého“ bezpečí jednou z nejlepších a mnohdy také nejúspornějších. Naše firma Vám odborně poradí a také nainstaluje kvalitní a hlavně certifikovaný bezpečnostní systém v konfiguraci navržené přesně pro Vás a Vaši rodinu.

Navíc dnes už to není jen „alarm“, který má klávesnici a sirénu, ale umí také varovat při požáru, zaplavení nebo také hlídat naše seniory. K tomu ještě stíhá řídit domácí automatizaci od ovládání okenních rolet, garážových vrat a osvětlení, po další elektrické spotřebiče. Navíc s inteligentní nadstavbou toho bude umět mnohem více…(připravujeme)!

 

Aby mohl bezpečnostní systém plnit svou funkci, musí být napojen na kvalitní bezpečnostní agenturu, která jej neustále monitoruje a dohlíží na Vaše bezpečí. My jsme po několikaletých zkušenostech pro tuto službu vybrali nejspolehlivější agentury, na které připojujeme naše klienty.

 

Tím to ale nekončí! Dále jsme v rámci našeho projektu „Naše bezpečí“ připravili exkluzivně pro naše stávající, ale i nové zákazníky speciální slevu na pojistném z pojištění domácnosti nebo domu. Více o tomto projektu se dozvíte zde.

 

* V případě odsouhlasené konfigurace a předání veškerých podkladů nutných k realizaci objednávky a za předpokladu skladové dostupnosti jednotlivých položek. Dodavatel neručí za včasné dodání v případě zásahu vyšší moci nebo třetí osoby.


© 2010 Level-Up Vision s.r.o.