Alarmy do domu

POZOR! Velké zvýhodnění instalací alarmy do domu pro Ústecký kraj.

Obr. alarmy do domu - zvýhodnění pro ústecký kraj

Alarmy do domu a do bytu slouží především k zabezpečení Vašeho majetku. Jedná se o elektronické zabezpečovací systémy, které využívají různé druhy detektorů pro kontrolu střeženého prostoru a majetku. Srdcem alarmu do domu je EZS ústředna, která zpracovává signály z detektorů a v případě narušení střeženého objektu provede definované reakce jako např. spuštění vnitřní a vnější sirény, odeslání zprávy na pulty centralizované ochrany a na Váš mobil, spuštění bezpečnostních mříží, aktivaci bezpečnostní mlhy atd.

Naše moderní alarmy do domu nabízí kromě své základní funkce také široké možnosti automatizace a úsporu nákladů na energie i na ovládací prvky. Čidla pro střežení prostoru v zajištěném stavu mohou zároveň v odjištěném stavu ovládat např. osvětlení. Teplotní čidlo pro ovládání topení může při překročení teploty vyvolat požární poplach a při nízkých teplotách Vás může varovat před zamrznutím.

Alarmy do domu lze ovládat a zároveň monitorovat pomocí klávesnice, dálkových ovladačů, mobilních telefonů, počítačů či tabletů a to lokálně i vzdáleně.

Výše jsme uvedli jen ve stručnosti co Vám mohou naše alarmy do domu nabídnout a pokud Vás něco z toho zaujalo, tak neváhejte a obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme a případně navrhneme řešení dle Vašich představ. Naše firma Vám může zajistit dodání i profesionální instalaci zařízení certifikovanými techniky ( možnost dopravy zdarma pro instalace Ústí nad Labem, Teplice a cca 30km okolí ), připojení na pulty centrální ochrany se zkušební dobou zdarma, uzavření pojištění, záruční i pozáruční servis, individuální slevy atd.

 

Máte zájem o alarmy do domu, do bytu, do kanceláře ...

Obraťte se na nás a CHTĚJTE VÍC...

 

Máte-li zájem o naši nabídku nebo o další informace, použijte tlačítko "Požádejte o schůzku". Poté zadáte na sebe kontakt a my se Vám co nejdříve ozveme a domluvíme se na termínu schůzky v naší kanceláři, nebo u Vás doma.

 

PS: mohlo by Vás zajímat   Akční nabídka  -  Dům  /  Byt


© 2010 Level-Up Vision s.r.o.